Rozwój firmy zależy od odpowiedniego pozyskania towaru lub komponentów do produkcji. Z tego powodu wybór sposobu ich transportu jest kluczową decyzja dla właściwego funkcjonowania i rozwoju. Pozyskując nowych klientów z pewnością rozważają Państwo, jak dostarczyć im zamówione towary: samodzielnie czy może zdać się na pomoc firmy transportowej.

Teraz nie trzeba się już nad tym zastanawiać. Poprzez dobranie odpowiedniego przedsiębiorstwa przewozowego możecie zaoszczędzić znaczną ilości czasu i przeznaczyć go na znalezienie kolejnych odbiorców Waszych towarów.

Jak pracujemy?

W ŻmudaTrans wyznajemy zasadę, że ładunek powinien zostać dostarczony najszybszą możliwą drogą i w najbardziej komfortowych warunkach. Dlatego organizowane przez nas przewozy charakteryzują się nie tylko szybkim czasem, ale również wysoką jakością wykonania. Jeżeli usługi transportowe były do tej pory Państwa słabością, zapraszamy do kontaktu! Z nami z pewnością logistyka i spedycja staną się Waszym ulubionym etapem realizacji zamówień.

Transport towarowy nie powinien być problemem, przez który nie śpicie po nocach. Wychodząc z założenia, że powierzane nam ładunki stanowią dla Was ogromną wartość, dysponujemy ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w wysokości aż miliona euro! Dodatkowym zabezpieczeniem jest również ogromne doświadczenie zarówno zatrudnianych przez nas kierowców, a także firm współpracujących z nami. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby powierzone nam mienie dostarczyć jak najszybciej przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

W naszym taborze samochodowym znajdują się pojazdy o zróżnicowanej ładowności, niemniej jednak wszystkie z nich stanowią przyczepy oraz naczepy sięgnięte przez silniki najnowszej generacji oraz samochody wiodących marek.

W ŻmudaTrans wierzymy, że transport samochodowy powinien odbywać się przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Dlatego wszystkie przygotowywane przez nas transporty odbywają się z zachowaniem norm europejskich odnośnie emisji szkodliwych gazów do atmosfery. Chcemy, żeby nasi klienci mogli pochwalić się współpracą z ekologiczną firmą transportową.

Każdy ładunek traktujemy priorytetowo. Wszystko dzięki specjalnym naczepom typu firana. Znajdujące się w naszym posiadaniu samochody tego rodzaju pozwalają na załadownie i rozładowanie zarówno z boku, jak i z góry, od tyłu. Tym sposobem zawsze istnieje możliwość szybszego dostania się do przesyłki i rozładowania jej tak, jakby była naszym jedynym i priorytetowym ładunkiem. Takie ładowanie pozwala przewieźć towar szybciej i zaoszczędzić cenny czas naszych klientów. Podobnie odbywa się to w przypadku nietypowych ładunków.

Zadowolenie usługodawców to dla nas priorytet. W ramach oferowanych przez nas usług jesteśmy w stanie spełnić każdy Państwa pomysł.

Logistyka z nami przestaje być nieprzyjemnym obowiązkiem. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Żmuda Trans Piotr Żmuda
Marcyporęba 327
34-114 Brzeźnica
tel. / fax 033 879 21 79

logo