Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonej i skutecznej firmy świadczącej usługi z zakresu transportu oraz spedycji - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy renomowaną firmą działającą w branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Dzięki zaangażowanemu zespołowi ludzi, którzy uzupełniają się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem, z powodzeniem funkcjonujemy na rynku od wielu lat.

Transport spedycja

Transport i spedycja są nie tylko naszą pracą, ale również pasją. Najważniejszy dla nas jest zawsze klient oraz jego przesyłka. Dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie pod względem funkcjonalności firmy, ale również poziomu obsługi klienta. Z tego powodu nieustannie inwestujemy w kursy i szkolenia pracownicze oraz nieustannie usprawniamy procesy wewnętrzne.

Chcemy być przede wszystkim skuteczni, ponieważ to skuteczność gwarantuje należyte wykonanie usługi transportowej i spedycyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie. Nasi klienci cenią nasze usługi za terminowość, niezawodność, uczciwość, a także efektywną komunikację. Dzięki posiadanym przez nas kwalifikacjom stanowimy istotny i użyteczny w łańcuchu dostaw zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Współpracujemy z wieloma firmami i podwykonawcami, których obecność sprawia, że spedycja oraz organizowanie transportów daje znacznie większe możliwości. Posiadamy także własną nowoczesną i zróżnicowaną flotę, w której skład wchodzą samochody dostawcze o zróżnicowanej ładowności.

Jesteśmy w stanie przewieźć każdą przesyłkę w dowolne miejsce w kraju oraz poza jego granicami. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych urządzeń monitorujących ładunek, mogą Państwo śledzić kolejne etapy przewozu oraz dokładnie przewidzieć czas dostawy.

Żmuda Trans Piotr Żmuda
Marcyporęba 327
34-114 Brzeźnica
tel. / fax 033 879 21 79

logo