Firma transportowa

Nasza firma transportowa specjalizuje się w przewozie ładunków międzynarodowych. W ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy Państwu dostęp do pełnej gamy oferty transportowej w przystępnych cenach. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesny tabor zapewniają stałe zadowolenie naszych klientów. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo ładunków niezależnie od ich gabarytów, dlatego wybierając naszą firmę, mają Państwo pewność usługi na najwyższym poziomie!

Firmy transportowe

Naszym zadaniem jest dostarczenie Państwu pełnej i profesjonalnej obsługi w dziedzinie przewozu ładunków. Oferujemy znacznie więcej niż inne firmy transportowe – usługa jest zawsze dopasowana indywidualnie do preferencji klientów.

Zakres naszej działalności obejmuje między innymi:

  • doradztwo w organizacji transportu,
  • prowadzenie formalności związanych z przewozem,
  • transport ładunków drobnicowych,
  • transport ładunków całopojazdowych,

A to wszystko w wyznaczonym przez klienta kierunku na terenie Polski i świata.
Dbamy o to, aby zlecane prace były wykonane terminowo, rzetelnie i sprawnie.

Uniwersalność naszego taboru dostosowana jest do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Do dyspozycji zleceniodawców mamy samochody z naczepami typu MEGA, jak również zestawy Tandem (Jumbo), które są w stanie pomieścić aż 38 przemysłowych palet. Wszystkie naczepy jak i przyczepy są uniwersalnymi jeśli chodzi o sposób ładowania, można ładować je z góry, boku, tyłu.

Najczęściej obsługujemy

WłochyTransport do Włoch: Włochy to kraj, który coraz częściej staje się kierunkiem turystycznym. W szczególności południowa cześć. To spowodowało, że ta część Włoch zaczeła się silnie rozwijać, a za tym poszedł wzmożony transport ciężarowy. Choć przewozimy ładunki do Włoch od wielu lat, to możemy potwierdzić, że zleceń na ten kraj przybywa. Kolejne zlecenia zdobywamy dzięki terminowości, wysokiej jakości oraz atrakcyjnym stawkom.

niemcyTransport do Niemiec: Nie od dzisiaj wiadomo iż Polska i Niemiecka gospodarka są ściśle ze sobą powiązane, firma Żmuda trans wychodzi naprzeciw tym relacjom i zapewnia transport na najwyższym poziomie w relacjach Polsko Niemieckich. Nasza flota dociera w każde miejsce Unii Europejskiej. Wszystkie nasze samochody przynajmniej kilka razy w tygodniu przekraczają granicę Polsko Niemiecką. Transport w tym kierunku to nasza specjalność. Niemieckojęzyczni konsultanci pozostają do dyspozycji naszych klientów na każdym etapie realizacji zlecenia transportowego.

angliaTransport do Anglii: Kierowcy oraz współpracujący z nami przewoźnicy są doświadczonymi partnerami znającymi warunki transportu pomiędzy stałym lądem a wyspami Wielkiej Brytanii. Bez obaw mogą Państwo powierzyć nam ładunki zarówno wyjeżdżające z Europy do Anglii jak również ładunki importowane z Angli. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam uniknąć problemów zarówno w ruchu lewostronnym jak i problemów związanych z nielegalną imigracją.

francjaTransport do Francji: Francja to piękny kraj, dla większości osób kojarzony z wieżą Eifla, serami i dobrym winem. Nam natomiast kojarzy się z potrzebą perfekcyjnie przygotowanego transportu, od lat zbieramy doświadczenia jak optymalnie ustawić transport w warunkach francuskich przyzwyczajeń i obyczajów.

serbiaTransport do Serbii: Od czasu kiedy to w 2011 roku Polskie i Serbskie władze podpisały umowę o współpracy pomiędzy Polską i Serbią, ruch gospodarczy i co za tym idzie transport ruszył w kierunku Serbii. Jesteśmy firmą która od samego początku otwarcia granic i podpisania współpracy zbiera doświadczenie w transporcie pomiędzy Polską i Serbią. Nasze doświadczenie pozwala nam bez przeszkód i trudności transportować towary do Serbii jak i importować z Serbii do Polski i reszty krajów Europy centralnej i zachodniej. Nasze główne kierunki to centralne i północne obszary Serbii.

Żmuda Trans Piotr Żmuda
Marcyporęba 327
34-114 Brzeźnica
tel. / fax 033 879 21 79

logo